Chuchvalec Odznáček

8 hodnocení
249 Kč
Skladem (>5 ks)

Chuchvalec, legrační chlupatá postavička, měla obrovský úspěch a spoustu pozitivních ohlasů už na našich samolepkách, a teď je dostupná i v podobě odznáčku. Ten má rozměr 30 x 27 mm a je zezadu zabezpečený růžovým gumovým špuntíkem. Chuchvalec vám přijde přichycený na kartičce a zabalený v celofánovém sáčku. Připíchnout si ho můžete na batoh, tričko, bundu, kapsu, nebo ho jen vystavit pro potěšení. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Všechny odznáčky jsou naším autorským dílem, každý jsme ručně a pak digitálně nakreslily a potom nechaly proměnit do smaltované podoby s lesklým povrchem. Každý si můžete prohlédnout na obrázcích. Ozdobný odznáček/připínáček není určen pro děti do 7 let. Nebezpečí udušení po spolknutí!Součástí odznáčku je ostrá špička, která může způsobit poranění. Pro bezpečné uchycení ji vždy opatřete gumovou koncovkou, která je součástí dodávky. Děti mohou odznáček používat pouze pod dohledem dospělé osoby!

Nasazujte připínáček jemně a opatrně. Cena za jeden kus.  Barvy se mohou mírně lišit v závislosti na zobrazení monitoru. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: