Jájínek Odznáček

6 hodnocení
249 Kč
Skladem (>5 ks)

Jájínek je inspirovaný plyšovým králíčkem, jakého jsme měly jako malé holky (a máme ho dodnes). Je ideální jako ozdoba na tričko, batoh, tašku a třeba i na poličku, protože pohled na něj rozveselí jakýkoli místečko. Dostanete ho na světle modré kartičce se srdíčky, na které je přichycený dvěma gumovými špuntíky, které zajistí, že po nasazení zůstane pevně na svém místě. Velikost Jájínka je 35 x 18 mm.  

Detailní informace

Detailní popis produktu

Všechny odznáčky jsou naším autorským dílem, každý jsme ručně a pak digitálně nakreslily a potom nechaly proměnit do smaltované podoby s lesklým povrchem. Každý si můžete prohlédnout na obrázcích. Ozdobný odznáček/připínáček není určen pro děti do 7 let. Nebezpečí udušení po spolknutí!Součástí odznáčku je ostrá špička, která může způsobit poranění. Pro bezpečné uchycení ji vždy opatřete gumovou koncovkou, která je součástí dodávky. Děti mohou odznáček používat pouze pod dohledem dospělé osoby!

Nasazujte připínáček jemně a opatrně. Cena za jeden kus.  Barvy se mohou mírně lišit v závislosti na zobrazení monitoru. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: