Bobánek Čtenář Odznáček

24 hodnocení
249 Kč
Skladem (>5 ks)

Odznáček s oblíbeným Bobánkem, který se nejraději zavře na toaletě a tam si v klidu čte.  Velikost 30 x 23 mm, špendlík vzadu je zakrytý růžovým gumovým špuntíkem pro bezpečné uchycení. Odznáček posíláme přichycený na originální kartičce, kterou navrhujeme speciálně pro každý design, aby se k němu tematicky hodila. Bobánek vám rád ozdobí batoh, mikinu nebo oblíbenou bundu, dodá švih tričku a může se i krásně vyjímat na poličce, pokud si ho vystavíte.  

Detailní informace

Detailní popis produktu

Všechny odznáčky jsou naším autorským dílem, každý jsme ručně a pak digitálně nakreslily a potom nechaly proměnit do smaltované podoby s lesklým povrchem. Každý si můžete prohlédnout na obrázcích. Ozdobný odznáček/připínáček není určen pro děti do 7 let. Nebezpečí udušení po spolknutí!Součástí odznáčku je ostrá špička, která může způsobit poranění. Pro bezpečné uchycení ji vždy opatřete gumovou koncovkou, která je součástí dodávky. Děti mohou odznáček používat pouze pod dohledem dospělé osoby!

Nasazujte připínáček jemně a opatrně. Cena za jeden kus.  Barvy se mohou mírně lišit v závislosti na zobrazení monitoru. 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: