Brambora Odznáček

64 hodnocení
249 Kč
Skladem (4 ks)

Nejoblíbenější odznáček našich zákazníků – Brambůrka, ve velikosti 30 x 20 mm, bude s největším potěšením budit dobrou náladu na tričku, batohu, bundě, džínách i na poličce nebo nástěnce. Brambůrka společně s Bobánkem odstartovali náš sběratelský zápal, a tak by neměla chybět ve sbírce žádného z našich zákazníků – jde přece o „must have“ odznáček. Brambůrka vám přijde připevněná na béžové kartičce s růžovým uzávěrem, zabalená v celofánovém sáčku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Všechny odznáčky jsou naším autorským dílem, každý jsme ručně a pak digitálně nakreslily a potom nechaly proměnit do smaltované podoby s lesklým povrchem. Každý si můžete prohlédnout na obrázcích. Ozdobný odznáček/připínáček není určen pro děti do 7 let. Nebezpečí udušení po spolknutí!Součástí odznáčku je ostrá špička, která může způsobit poranění. Pro bezpečné uchycení ji vždy opatřete gumovou koncovkou, která je součástí dodávky. Děti mohou odznáček používat pouze pod dohledem dospělé osoby!

Nasazujte připínáček jemně a opatrně. Cena za jeden kus.  Barvy se mohou mírně lišit v závislosti na zobrazení monitoru. 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: